Kdo jsem?

Protože věřím, že dlouhodobá spolupráce funguje nejlépe na bázi otevřené komunikace, ráda bych se Vám touto formou představila.

Můj příběh

Jako malá jsem chtěla být učitelka. Ale celý svůj produktivní život jsem pracovala s lidmi a jejich penězi. Byla jsem zaměstnaná v bance, spořitelním družstvu i pojišťovně. Celou tu dobu jsem pracovala pro někoho a na někoho. Často se mi nelíbilo, že mám lidem nabízet něco, s čím jsem vnitřně nesouhlasila a věděla jsem, že jinde by ,,nakoupili“ lépe a za lepší cenu.

A tak jsem se ve svých 50ti letech rozhodla dělat práci, kterou mám ráda, podle svých představ. Dala jsem výpověď v pojišťovně, a klientům dnes nabízím své služby – ne nějakou instituci.
Mohu si to dovolit, oba synové jsou dospělí, mají své rodiny a z domova už dávno vyletěli.

Můj přístup ke klientům

Mám radost z toho, že mohu dělat to, co jsem vždy chtěla a co umím nejlépe. Pracuji s lidmi, učím je dobře se orientovat ve financích, pomáhám jim koupit nebo prodat nemovitost, řeším s nimi financování jejich bydlení. Buduji s nimi dlouhodobé vztahy a oni zůstávají mými klienty. Moje práce mě baví, a tak jí věnuji převážnou část svého času.

Svým klientům dávám informace a možnost výběru toho, co je pro ně nejlepší. Banku nebo pojišťovnu mohou kdykoliv změnit, zvlášť když přitom ušetří) Ale svého poradce – mě – přitom měnit nemusí! A věřte, že pokud jsou s vašimi službami spokojeni, zůstávají.

S kým spolupracuji?

V oblasti pojištění spolupracuji se všemi významnými partnery působícímu v České republice. Jelikož nejsem výhradním agentem, mohu svým klientům nabídnout to nejlepší od každého z nich.

V oblasti realit jsem zjistila, že je nejlepší pracovat sama za sebe. Nejsem tak tlačena na objemový výkon a mohu se svým klientům věnovat skutečně individuálně…nejste pro mne pouze čísla. 

Dagmar Romková

Dagmar Romková

zakladatelka