REFERENCE

Vybraná doporučení mých spokojených klientů. Budu velice ráda, pokud Vás v budoucnu budu smět mezi zařadit 🙂
Více o mně

Paní Romkovou mohu jen doporučit, už jen z toho důvodu, že se ve světě financí pohybuje dlouhá léta. Vím, že se neustále vzdělává a míří kupředu, protože svět financí to vyžaduje. Výhodou je široký rozptyl služeb a poradenství, které poskytuje na jednom místě, ať už se jedná o pojištění, spoření nebo reality. Nic vám netlačí, nabídne několik variant řešení i s jejich + a – a po vzájemné konzultaci a zhodnocení dovede přání klienta do konce a službu zprostředkuje. S p. Romkovou ohledně finančního poradenství spolupracuji už pěknou řádku let a za mě spokojenost. Milá, vstřícná, pružná, pracovitá, lidská a hlavně člověk, který rozumí své práci!

Lucie A. / Orlová

Finanční služby

Pružná, vstřícná, pracovitá, milá a ochotná Paní, pokud neví odpověď na otázku, zjistí předá info, za mě kdyby bylo hvězdiček víc, tak já přidám 🙂 Naše spolupráce již trvá několik let a vždy jsem s radou a pomocí byla moc spokojena.

Markéta H. / Orlová

Prodej nemovitosti

V roce 2018 jsem se rozhodla prodat rodinný domek. Vše proběhlo k mé plné spokojenosti. Úvahy, že si vše vyřídím sama, jsem brzy vzdala a jsem velice ráda, že jsem potkala velmi ochotnou a vstřícnou p. Romkovou. Sama bych vše nezvládla.

Nejenže mi se vším pomohla, poradila, ale zároveň mi pomohla dořešit mé dřívější chyby, které jsem během let opomněla dotáhnout dokonce. Byla mi nápomocná i s hledáním mého nového bydliště, se kterým jsem spokojená.

Jana S. / Orlová

Prodej nemovitosti

„Človíček, který svou práci miluje a je pro ni i koníčkem. Využíváme služeb celá rodina..“

Dana K. / Orlová

Realitní a finanční služby